Zastosowanie TeamViewer – Wsparcie urządzeń mobilnych

Close

By uzyskać wsparcie dla smartfonów lub tabletów z dowolnego urządzenia z oprogramowaniem Windows, Mac lub urządzenia mobilnego,
pobierz i zainstaluj aplikację TeamViewer QuickSupport na urządzeniach, które wymagają wsparcia.

Pobierz aplikację TeamViewer QuickSupport

Podmioty udzielające wsparcia muszą posiadać obowiązujący plan TeamViewer wraz z
funkcją Mobile Device Support AddOn, by móc uzyskać dostęp do urządzeń mobilnych.
Uzyskaj funkcję AddOn już teraz lub przeglądaj opcje subskrypcji.

Wsparcie zdalne

ZDALNE WSPARCIE DLA URZĄDZEŃ MOBILNYCH PRACOWNIKÓW I KLIENTÓW

Rozwiąż w szybki sposób problemy związane z urządzeniami mobilnymi z oprogramowaniem Android i iOS z dowolnego miejsca

Uzyskaj w łatwy sposób wsparcie dla urządzeń mobilnych. Uzyskaj zdalny dostęp i wsparcie dla urządzeń mobilnych z oprogramowaniem Android i Apple ze swojego komputera lub urządzenia mobilnego.

Twoi koledzy, pracownicy lub klienci są zawsze w biegu. Nie rozstają się ze swoimi smartfonami i tabletami. W przypadku gdy urządzenia wymagają skonfigurowania, gdy nie jest możliwe wysyłanie wiadomości e-mail lub gdy pojawiają się problemy techniczne, właśnie wtedy tak istotne jest zdalne wsparcie na żądanie.

Dzięki zastosowaniu TeamViewer Mobile Device Support, przy użyciu swojego komputera, tabletu lub smartfona, możesz rozwiązywać w szybki sposób problemy związane z urządzeniami mobilnymi. Osoby wymagające wsparcia muszą tylko posiadać aplikację TeamViewer QuickSupport zainstalowaną ich urządzeniach Android lub iOS. To jest naprawdę łatwe!

Dostęp zdalny

ZDALNY DOSTĘP DO NIEWYKORZYSTYWANYCH URZĄDZEŃ Z OPROGRAMOWANIEM ANDROID

Uzyskaj dostęp do urządzeń mobilnych i ogólnodostępnych w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca

Uzyskaj stały dostęp i zdalne sterowanie dla niewykorzystywanych urządzeń mobilnych i ogólnodostępnych z oprogramowaniem Android dla zapewnienia wsparcia, bez udziału osób trzecich.

Oprogramowanie TeamViewer jest jedynym rozwiązaniem z połączeniem zdalnym oferującym pełny nienadzorowany dostęp i kontrolę nad ponad 100 markami urządzeń z oprogramowaniem Android! Począwszy od telefonów komórkowych i tabletów aż po urządzenia komercyjne, takie jak urządzenia do składania podpisu cyfrowego lub terminale POS, istnieje możliwość użycia oprogramowania TeamViewer do zarządzania i wspierania urządzeń z oprogramowaniem Android, nawet bez udziału osób trzecich. Wystarczy zainstalować aplikację TeamViewer Host na urządzeniu zdalnym, aby móc zdalnie pobierać aktualizacje, wprowadzać ustawienia lub przenosić pliki z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Administrowanie i monitorowanie

ADMINISTROWANIE I ZARZĄDZANIE URZĄDZENIAMI MOBILNYMI

Monitorowanie statusu urządzenia za pośrednictwem dashboardu urządzenia mobilnego

Sprawdź obciążenie procesora, miejsce na dysku lub wersje systemu operacyjnego lub skonfiguruj zdalnie urządzenia mobilne przy użyciu dashboardu urządzenia mobilnego.

Z dashboardu urządzenia mobilnego na komputerze stacjonarnym-kliencie TeamViewer uzyskaj status Przegląd wszystkich zarządzanych urządzeń w celu monitorowania pamięci, procesora i zużycia pamięci. Bądź również w kontakcie z podmiotami i przesyłaj wiadomości na czacie do swoich użytkowników, klientów i kolegów. Nie chcesz im przeszkadzać? Po prostu wybierz w ciągu kilku sekund ustawienia Wi-Fi na ich urządzeniach z oprogramowaniem Android lub iOS, zaimportuj profile konfiguracyjne iOS lub odinstaluj krytyczne aplikacje z wykazu aplikacji w oprogramowaniu Android.

Wdroż i zintegruj

WDROŻ NA MASOWĄ SKALĘ NASZE APLIKACJE I ZINTEGRUJ ZE SWOIM MDM LUB EMM

Wdrożenie i integracja oprogramowania TeamViewer dla całego przedsiębiorstwa

Potrzebujesz administrować, zarządzać i wspierać urządzenia mobilnego w Twojej organizacji? Wdroż na masową skalę nasze aplikacje wraz z integracją MDM lub EMM.

Aplikacje TeamViewer QuickSupport i Host zapewniają możliwość uzyskania dostępu i wsparcia dla wykorzystywanych i niewykorzystywanych urządzeń mobilnych w Twojej organizacji, w tym urządzeń ogólnodostępnych opartych na systemie Android, takich jak urządzenia do składania podpisów cyfrowych, kiosków interaktywnych lub systemów POS. Dzięki zastosowaniu naszych predefiniowanych integracji, wdrażanie naszych aplikacji dla całego przedsiębiorstwa, z wykorzystaniem Twojego ulubionego rozwiązania dla Zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM) lub dla Zarządzania mobilnością przedsiębiorstwa (EMM), jest łatwe i szybkie: Usługi IBM MaaS360, Microsoft Intune lub MobileIron i więcej.

FUNKCJE

Uproszczone wsparcie zdalne dla oprogramowania Android i iOS

Uzyskaj bezpieczny dostęp zdalny do większości urządzeń z oprogramowaniem Android i doświadcz współdzielenia ekranu w systemie iOS.

Close

obraz z oprogramowania Android

Kontrola zdalna urządzeń z oprogramowaniem Android

Kontroluj i wspieraj zdalnie większość urządzeń z oprogramowaniem Android, tak jakbyś to Ty korzystał z nich osobiście – również w przypadku nieobecności użytkownika.

  • Przetransferuj zdalnie pliki w bezpieczny sposób do i z urządzenia mobilnego
  • Komunikuj się przy użyciu czatów tekstowych, rób zrzuty ekranu lub steruj procesami na wspieranych urządzeniach
  • Zmień ustawienia Wi-Fi a nawet odinstaluj aplikacje na wspieranym urządzeniu
  • Przeglądaj systemowe ustawienia diagnostyczne na dashboardzie urządzenia mobilnego w aplikacji TeamViewer dla komputera osobistego
  • Wygeneruj połączenia urządzenie mobilne-urządzenie mobilne przy użyciu aplikacji Remote Control na urządzeniu wspierającym

Sprawdź nasze aplikacje Android

Close

obraz z oprogramowania iOS

Udostępnij swój ekran

pierwszy w branży przemysłowej od firmy TeamViewer
Plus…

  • Zarządzaj wszystkimi transferami plików w aplikacji Files na Twoim urządzeniu z oprogramowaniem iOS (pierwszy w branży przemysłowej!)
  • Komunikuj się przy użyciu czatu tekstowego lub wygeneruj zrzuty ekranu w czasie rzeczywistym na wspieranym urządzeniu
  • Przypisz zdalnie konta e-mail i MS Exchange, zaimportuj konfiguracje oprogramowania iOS lub wybierz ustawienia Wi-Fi
  • Przeglądaj informacje z urządzenia z oprogramowaniem iOS na dashboardzie urządzenia mobilnego w aplikacji TeamViewer dla komputera osobistego
  • Wygeneruj połączenia urządzenie mobilne-urządzenie mobilne przy użyciu aplikacji Remote Control na urządzeniu wspierającym

Sprawdź nasze aplikacje iOS

PIERWSZE W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ ROZWIĄZANIE ZE WSPÓŁDZIELENIEM EKRANU W OPROGRAMOWANIU IOS

Dziel się doświadczeniem, dziel się ekranem swojego telefonu iPhone lub tabletu iPad

Zobacz film

DODATEK ZAPEWNIAJĄCY WSPARCIE DLA URZĄDZEŃ MOBILNYCH TEAMVIEWER

Wieloplatformowa usługa dla wsparcia urządzeń mobilnych

Chcesz korzystać z oprogramowania TeamViewer dla wsparcia urządzeń mobilnych z oprogramowaniem Android i iOS? Dzięki opcji Dodatku zapewniającego wsparcie dla urządzeń mobilnych TeamViewer, możesz zapewnić zdalne wsparcie za pośrednictwem bezpiecznych połączeń komputer osobisty-urządzenie mobilne lub urządzenie mobilne-urządzenie mobilne.
Potrzebujesz planu TeamViewer? Nie ma problemu. Uzyskaj najlepszą licencjonowaną opcję, która sprosta Twoim potrzebom i wybierz Dodatek zapewniający wsparcie dla urządzeń mobilnych przed testem kontrolnym.

PRZEDSIĘBIORSTWA OEM (PRODUCENCI ORYGINALNEGO OPROGRAMOWANIA)

Oprogramowanie TeamViewer i Android – razem lepiej

Partnerzy TeamViewer wraz z ponad 100 największymi producentami OEM zapewniają zdalny dostęp i zdalne wsparcie nie tylko dla smartfonów i tabletów z oprogramowaniem Android, ale również dla urządzeń komercyjnych bazujących na systemie Android, to jest terminale POS, interaktywne kioski i urządzenia do składania podpisu cyfrowego. Dowiedz się więcej na temat naszych przykładów zastosowań dla przemysłu i możliwości współpracy OEM.

Dowiedz się więcej

Najlepsze w swojej klasie, dla największej gamy urządzeń

Oprogramowanie TeamViewer posiada największy zasięg na rynku urządzeń mobilnych, obejmujący 127 typów urządzeń mobilnych, systemów operacyjnych i urządzeń IoT .

Dowiedz się więcej

Źródło: Studium „TeamViewer 14 Competitive Performance Evaluation” (Ocena konkurencyjności oprogramowania TeamViewer 14) z dnia 26 lipca 2019 roku, przeprowadzone przez Qualitest, największą na świecie, niezależną, skupiającą się na jednej branży firmą zapewniania jakości.

Uzyskaj zdalne wsparcie dla Twojego urządzenia mobilnego z oprogramowaniem Android lub iOS z dowolnego komputera osobistego, smartfona lub tabletu z zainstalowanym oprogramowaniem TeamViewer.

Close

By uzyskać wsparcie dla smartfonów lub tabletów z komputera z oprogramowaniem Windows, Mac lub urządzenia mobilnego, pobierz i zainstaluj aplikację TeamViewer QuickSupport na urządzeniach wymagających wsparcia.

Pobierz aplikację TeamViewer QuickSupport

Dostawcy usługi wsparcia muszą posiadać obowiązujący plan TeamViewer z opcją Dodatku zapewniającego wsparcie dla urządzeń mobilnych w celu uzyskania dostępu do urządzeń mobilnych.
Uzyskaj funkcję AddOn już teraz lub przeglądaj opcje subskrypcji.

Uzyskaj stały dostęp i wsparcie dla niewykorzystywanych urządzeń mobilnych z oprogramowaniem Android lub urządzeń komercyjnych, takich jak terminale POS, kioski interaktywne lub urządzenia do składania podpisu cyfrowego.

Close

APLIKACJA TEAMVIEWER HOST
UZYSKAJ STAŁY ZDALNY DOSTĘP DO URZĄDZEŃ Z OPROGRAMOWANIEM ANDROID

Smartfony lub tablety
z oprogramowaniem Android

Aplikacja TeamViewer Host zapewni Ci stały dostęp i możliwość zarządzania niewykorzystywanymi urządzeniami z oprogramowaniem Android w celu szybkiego rozwiązywania problemów z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Dostawcy usługi wsparcia muszą posiadać obowiązujący plan subskrypcji TeamViewer z opcją Dodatku zapewniającego wsparcie dla urządzeń mobilnych w celu uzyskania dostępu i wsparcia dla urządzeń mobilnych.
Uzyskaj funkcję AddOn już teraz lub przeglądaj opcje subskrypcji.

Android jest znakiem towarowym firmy Google LLC. Robot Android może być kopiowany lub modyfikowany tylko w przypadku wersji stworzonej i udostępnionej przez Google
i używany zgodnie z warunkami opisanymi w licencji Creative Commons 3.0 Attribution License.

Source